Designový Časopis
Designový Časopis
Digitální Interaktivní Časopis

DesignSoul Digital Magazine

Digitální Interaktivní Časopis Časopis Filli Boya Design Soul Magazine vysvětluje čtenářům význam barev v našich životech odlišným a příjemným způsobem. Obsah Design Soul obsahuje širokou oblast od módy po umění; od dekorace po osobní péči; od sportu po technologii a dokonce od jídla a pití po knihy. Kromě slavných a zajímavých portrétů, analýz, nejnovějších technologií a rozhovorů obsahuje časopis také zajímavý obsah, videa a hudbu. Časopis Filli Boya Design Soul je publikován čtvrtletně na iPadu, iPhonu a Androidu.

Název projektu : DesignSoul Digital Magazine, Jméno designérů : NGM Turkey, Jméno klienta : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Digitální Interaktivní Časopis

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.