Designový Časopis
Designový Časopis
Dárková Krabička

Jack Daniel's

Dárková Krabička Luxusní dárková krabička pro whisky Jacka Daniela Tennessee není jen obyčejná krabička včetně lahvičky uvnitř. Tato jedinečná konstrukce obalu byla vyvinuta pro skvělou konstrukční funkci, ale také pro bezpečné dodávání lahví současně. Díky velkým otevřeným oknům můžeme vidět celou krabici. Světlo přicházející přímo přes krabici zvýrazňuje původní barvu whisky a čistotu produktu. Přestože jsou obě strany krabice otevřené, torzní tuhost je vynikající. Dárková krabička je kompletně vyrobena z kartonu a je plně matná laminovaná s horkými ražbami a reliéfními prvky.

Název projektu : Jack Daniel's, Jméno designérů : Kantors Creative Club, Jméno klienta : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Dárková Krabička

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.