Designový Časopis
Designový Časopis
Fondán A Toffee

Cavendish & Harvey

Fondán A Toffee Vyrovnávací akt mezi tradicí a moderností. Cílem bylo navrhnout jedinečnou řadu produktů pro inovativní společnost, která se rekonstituuje jako výrobce vysoce kvalitních cukrovinek. Řešení je bohatě zabalené a potištěné horkou folií a ušlechtilým vysoce lesklým povrchem. Koncept fotografií byl inspirován stylem klasických pralinés. Mladší a modernější cílová skupina bude oslovena barvami a uvolněnou typografií. Tým designérů gabriel zvládl vyvážení a klient je potěšen rostoucím prodejem.

Název projektu : Cavendish & Harvey, Jméno designérů : Bettina Gabriel, Jméno klienta : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Fondán A Toffee

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.