Designový Časopis
Designový Časopis
Pouzdro Na Notebook

Olga

Pouzdro Na Notebook Pouzdro na notebook se speciálním popruhem a speciální upevnění dalšího systému pouzder. Za materiál jsem vzal recyklovanou kůži. Existuje několik barev, z nichž si každý může vyzvednout vlastní. Mým cílem bylo udělat obyčejný, zajímavý kufřík na notebook, kde je snadno chage starostlivý systém a kde si můžete připevnit další případ, pokud musíte nosit s sebou zkušeného Mac book Pro a Ipad nebo mini Ipad. Můžete si vzít s sebou deštník nebo noviny. Snadno měnitelný případ pro každodenní poptávku.

Název projektu : Olga, Jméno designérů : Ari Korolainen, Jméno klienta : Private Case.

Olga Pouzdro Na Notebook

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.