Designový Časopis
Designový Časopis
Individuální Domácí Termostat

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuální Domácí Termostat Termostat pro Smartphone představuje minimalistický, elegantní design, v rozporu s tradičními termostaty. Průsvitná krychle přechází z bílé na barvu najednou. Jediné, co musíte udělat, je použít jednu z 5 zaměnitelných barevných filmů na zadní stranu zařízení. Měkká a lehká barva přináší jemný nádech originality. Fyzické interakce jsou udržovány na minimu. Jednoduchý dotyk umožňuje změnu teploty, zatímco všechny ostatní ovládací prvky jsou prováděny z chytrého telefonu uživatele. E-ink screen zvolil pro svou jedinečnou kvalitu a minimální spotřebu energie.

Název projektu : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Jméno designérů : Netatmo, Jméno klienta : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Individuální Domácí Termostat

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.