Designový Časopis
Designový Časopis
Budova

The Mall

Budova Mall se nachází na poušti. Designová myšlenka je založena na rozpuštění stavebního programu, aby se z něj vytvořil kulturní a obchodní čtvrť, což ovlivní jeho okolí. V městských prostorech integrovaných do komplexu se nachází mnoho aktivit a obohacuje kulturní interakce v oblasti. Místo toho, aby se choval jako samostatná uzavřená budova, podpoří život na ulici v celé oblasti. Dispozice komplexu, orientace budov a fasádní detaily jsou navrženy tak, aby podporovaly co nejefektivnější využití přírodních zdrojů.

Název projektu : The Mall, Jméno designérů : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Jméno klienta : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Budova

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.