Designový Časopis
Designový Časopis
Typografie

Ila'l Amam Type Family

Typografie „Ila'l Amam“ je rodina arabských typů vyvinutá ze směsi prvních vytvořených typů zobrazení - Fat Faces, stejně jako vintage íránských kufických skriptů 11. století, které je všechny kombinují do kurzívou / šikmého formátu. „Ila'l Amam“ se skládá z typů zobrazení používaných pro účely velkého měřítka, protože písmena jsou vysoce stylizovaná a vyznačují se ostrým kontrastem mezi tlustými a tenkými tahy. Fascinace za italicizovaným / šikmým písmem pocházela z nedostatku jednoho v jakémkoli arabském typu, protože arabština možná uvažovala o tom, že od začátku má čistě kurzívu.

Název projektu : Ila'l Amam Type Family, Jméno designérů : Sara Mansour, Jméno klienta : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Typografie

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.