Designový Časopis
Designový Časopis
Automatizovaný Imigrační Terminál

CVision MBAS 1

Automatizovaný Imigrační Terminál Nástroj MBAS 1 byl navržen tak, aby vzdoroval povaze bezpečnostních produktů a minimalizoval zastrašování a strach z technologických i psychologických aspektů. Design vypadá přátelsky s čistými liniemi, které se plynule prolínají mezi skenerem a obrazovkou. Hlasové a vizuální návody na obrazovce průvodce poprvé uživatelé krok za krokem přes imigrační proces. Podložka pro skenování otisku prstu lze oddělit pro snadnou údržbu nebo rychlou výměnu. MBAS 1 je jedinečný produkt, jehož cílem je změnit způsob, jakým překračujeme hranice, umožňující vícejazyčnou interakci a přátelskou nediskriminační uživatelskou zkušenost.

Název projektu : CVision MBAS 1, Jméno designérů : Prompong Hakk, Jméno klienta : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 1 Automatizovaný Imigrační Terminál

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.