Designový Časopis
Designový Časopis
Radiátor

Piano

Radiátor Inspirace pro tento design přišla z lásky k hudbě. Kombinace tří různých topných prvků, z nichž každý připomíná jednu klávesu klavíru, vytváří kompozici, která vypadá jako klávesnice klavíru. Délka zářiče se může lišit v závislosti na charakteristikách a propozicích Vesmíru. Koncepční myšlenka nebyla vyvinuta do výroby.

Název projektu : Piano , Jméno designérů : Margarita Bosnjak, M.Arch., Jméno klienta : Margarita Bosnjak.

Piano  Radiátor

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.