Designový Časopis
Designový Časopis
Automatizovaný Imigrační Terminál

CVision MBAS 2

Automatizovaný Imigrační Terminál Nástroj MBAS 2 byl navržen tak, aby vzdoroval povaze bezpečnostních produktů a minimalizoval zastrašování a strach z technologických i psychologických aspektů. Jeho design znovu interpretuje známé prvky domácího počítače, aby poskytoval uživatelsky přívětivý vzhled venkovských občanů kolem thajských hranic. Hlas a vizuální obraz na obrazovce průvodce poprvé uživatelé krok za krokem v procesu. Dvoubarevný tón na podložce pro tisk prstů jasně označuje zóny skenování. MBAS 2 je jedinečný produkt, jehož cílem je změnit způsob, jakým překračujeme hranice, umožňující více jazyků a přátelskou nediskriminační uživatelskou zkušenost.

Název projektu : CVision MBAS 2, Jméno designérů : Prompong Hakk, Jméno klienta : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Automatizovaný Imigrační Terminál

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.