Designový Časopis
Designový Časopis
Led Slunečník

NI

Led Slunečník NI si uvědomuje očekávání týkající se nábytku tak, aby sloužila nejen jediné funkci. Inovativně kombinuje slunečník a zahradní pochodeň uzpůsobenou pro luxusní trh a uspokojuje lidi ze dne na noc, vedle lehátek nebo podél řeky. S proprietárním OTC snímáním prstu (jednodotykovým stmívačem) mohou uživatelé snadno ovládat jas 3kanálového osvětlovacího systému samostatně. Přijetí nízkonapěťového 12V LED ovladače, který generuje malé teplo, NI poskytuje energeticky efektivní napájení systému s více než 2000ks 0,1 W LED.

Název projektu : NI , Jméno designérů : Terry Chow, Jméno klienta : FOXCAT.

NI  Led Slunečník

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.