Designový Časopis
Designový Časopis
Ručně Vyráběný Klasický Strop

Rayon

Ručně Vyráběný Klasický Strop Rayon je ručně vyráběný strop z masivního dubového dřeva v jídelně pro soukromého klienta v Egyptě. Návrh a provedení tohoto uměleckého díla ve francouzském klasickém stylu trvalo téměř rok. Ručně vyráběné egyptskými řemeslníky je to 4,25 m x 6,80 m, všechny jsou pokryty ručně vyrobenými motivy z masivního dubového dřeva, zatímco saténový lesk a patina vytvářely svůj retro vzhled. Koncepce designu připomíná slunce s plazivými paprsky. Paprsky byly navrženy tak, aby evokovaly listy a větve, které odlišují fascinující francouzský klasický vkus.

Název projektu : Rayon, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon Ručně Vyráběný Klasický Strop

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.