Designový Časopis
Designový Časopis
Svítidlo

Yazz

Svítidlo Yazz je zábavné svítidlo vyrobené z ohýbatelných polotuhých drátů, které umožňují uživateli ohýbat se do jakéhokoli tvaru nebo tvaru, který odpovídá jejich náladě. Dodává se také s připojeným konektorem, který usnadňuje kombinování více než jedné jednotky dohromady. Yazz je také esteticky atraktivní, uživatelsky přívětivý a ekonomický. Koncept vycházel z myšlenky minimalizovat osvětlení na jeho nejzákladnější základy jako konečné vyjádření krásy bez ztráty estetického dopadového osvětlení, protože průmyslový minimalismus je umění samo o sobě.

Název projektu : Yazz, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Svítidlo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.