Designový Časopis
Designový Časopis
Led Slunečník

NI

Led Slunečník NI, inovativní kombinace slunečníku a zahradní pochodně, je zbrusu nový design představující přizpůsobivost moderního nábytku. Očekává se, že NI Parasol bude integrovat klasický slunečník s všestranným osvětlovacím systémem a bude hrát průkopnickou roli při zlepšování kvality prostředí ulice od rána do noci. Proprietární OTC snímání prstů (jednodotykový stmívač) umožňuje lidem snadno upravit jas 3kanálového osvětlovacího systému. Její nízkonapěťový 12V LED ovladač poskytuje energeticky efektivní napájení systému s více než 2000ks 0,1W LED, které generují velmi malé teplo.

Název projektu : NI , Jméno designérů : Terry Chow, Jméno klienta : FOXCAT.

NI  Led Slunečník

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.