Designový Časopis
Designový Časopis
Salonek

Linear Lounge

Salonek Linear Lounge Bar poskytuje rezidentským hostům sofistikovaný a oslnivý zážitek z vína a večeře. Linear Lounge Bar má také vlastní jídelnu a nabízí neuvěřitelnou škálu jemných sladů a inovativních a uměleckých koktejlů. Měsíc a hudba v Linear jsou připraveny tak, aby pro hosty vytvořily ty nejlepší kombinace radosti a potěšení. Linear Lounge Bar je také ideálním místem pro profesionály, aby si své vrstevníky přinesli na pohodlný večer s kapkami rosy bezkonkurenčního potěšení.

Název projektu : Linear Lounge, Jméno designérů : Ketan Jawdekar, Jméno klienta : Double Tree By Hilton.

Linear Lounge Salonek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.