Designový Časopis
Designový Časopis
Desková Hra

Orbits

Desková Hra Orbits je stolní hra inspirovaná vesmírem, jejímž cílem je rozvíjet strategické myšlení a koordinaci rukou a očí. Zlepšuje logickou, kinestetickou a prostorovou inteligenci. Hra nabízí nekonečné množství kombinací. Orbit je vhodný pro 2-4 hráče a lidi ve věku 8 a více let. Cílem hry je stabilizovat všechny křivky oběžné dráhy, aniž by je kontaktovaly s ostatními. Správným tahem je projít křivku nad nebo pod předchozí stabilizovanou křivkou. V případě kontaktu křivky s jiným hráčem dojde k dalšímu tahu. Naplánujte si strategii a nekontaktujte křivky!

Název projektu : Orbits, Jméno designérů : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Jméno klienta : Orbits.

Orbits Desková Hra

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.