Designový Časopis
Designový Časopis
Univerzitní Kavárna

Ground Cafe

Univerzitní Kavárna Nová kavárna „Ground“ slouží nejen k vytvoření sociální soudržnosti mezi fakultou a studenty technické školy, ale také k podpoře interakce mezi členy jiných kateder univerzity a mezi nimi. Při našem návrhu jsme využili neteřeného litého betonu bývalé seminární místnosti vrstvením palety z ořechových prken, perforovaného hliníku a rozštěpeného bluestone přes stěny, podlahu a strop prostoru.

Název projektu : Ground Cafe, Jméno designérů : Bentel and Bentel Architects/Planners, Jméno klienta : Yale University.

Ground Cafe Univerzitní Kavárna

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.