Designový Časopis
Designový Časopis
Hračka Design 3D Tisk Aplikace

ShiftClips

Hračka Design 3D Tisk Aplikace Aplikace Toy Maker ShiftClips CAD / CAM je platforma služeb pro produkty, která umožňuje vynálezcům 10 a novějším vytvářet a 3D tisknout své vlastní stavební hračky. Jednoduché GUI aplikace umožňuje uživatelům vyvíjet a upravovat formuláře na chytrém tabletu a vybrat několik hardwarových spojovacích prvků nebo klipů, které se integrují s jejich formuláři, a vytvářet tak vlastní kloubové a konfigurovatelné hračky. Uživatelská přívětivost ShiftClips z něj činí ideální vzdělávací nástroj pro kreativní tvorbu formulářů a výrobu produktů.

Název projektu : ShiftClips, Jméno designérů : Wong Hok Pan, Sam, Jméno klienta : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Hračka Design 3D Tisk Aplikace

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.