Designový Časopis
Designový Časopis
Komerční A Administrativní

Sina Complex

Komerční A Administrativní V plánu projekt zahájil svou práci dýchacími plícemi, které byly v kontaktu s čerstvým vzduchem a také si užívaly vegetaci pro vzduchový filtr, a byl učiněn pokus o pokračování tohoto trendu v celé sérii. Také byla vytvořena místa v různých výškách pro sledování města. Tato místa byla obklopena mušlemi (vegetace a vzory) a zcela nabízí filtrované zobrazení těchto prvků pro publikum zevnitř i zvenku, aby se snížila intenzita fyzického a vizuálního znečištění.

Název projektu : Sina Complex, Jméno designérů : Mahdi Mahdavi,Babak Ahangar Azizi, Jméno klienta : Towseeh Sina Company .

Sina Complex Komerční A Administrativní

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.