Designový Časopis
Designový Časopis
Modulární Pohovka

Cloche Sofa

Modulární Pohovka Cloche Sofa je soubor prací, který promítá prvek městského života do objektů objart d'art. Může být použit jako socha, okolní světlo nebo modulární pohovka. Představuje vývoj krajiny, který demontuje zavedené strukturální standardy a prvky stavebních materiálů a znovu nalezený materiál proměňuje v sofistikovaný design a přetváří společný objekt na smysluplný amalgám. Tento kus využívá objekty, které přežily jejich původní použití, byly vyřazeny, regenerovány a renovovány.

Název projektu : Cloche Sofa, Jméno designérů : Carlo Sampietro, Jméno klienta : Carlo Sampietro Artist.

Cloche Sofa Modulární Pohovka

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.