Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Everyday chair

Židle Mistr Bruno Munari tvrdil, že ve světě „existuje více židlí než oslů“. Proč tedy kreslit další židli? Existuje již mnoho dobrých židlí, některé špatné, jiné pohodlné, jiné o něco méně. Představujeme si tedy předmět, který by vycházel z jakéhokoli stylu, který vypráví malý příběh a uchopí úsměv. Je zvláštní, že bez rozdílu víry nebo sestupu si každý den sedět s uspokojením na bílé keramické židli ... Jeho hravá postava se stává výzvou k posezení, které si nějakou dobu odpočine.

Název projektu : Everyday chair, Jméno designérů : Federico Traverso, Jméno klienta : MYYOUR.

Everyday chair Židle

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.