Designový Časopis
Designový Časopis
Štítky

Propeller

Štítky Vrtule je sbírka lihovin z různých částí světa, spojená s tématem letecké dopravy a pilotním cestovatelem jako znak značky. Rysy každého druhu nápoje jsou vystaveny prostřednictvím mnoha ilustrací, nápisů připomínajících letecké odznaky a náčrtky sloužící jako recepty na koktejly. Mnohostranný design je doplněn různými tóny barevné fólie, různými laky, vzory a reliéfem.

Název projektu : Propeller, Jméno designérů : Asta Kauspedaite, Jméno klienta : Stumbras.

Propeller Štítky

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.