Designový Časopis
Designový Časopis
Osvětlení

Roof

Osvětlení Střecha je LED svítidlo pro interiéry, jehož cílem je zvýšit intimitu komunikace během rozhovorů. Konkávní tvar střechy vytváří přístřešek pro večeře, sjednocující objekt pro schůzky, zábavný osvětlovací systém pro bydlení v interiéru. Střecha je izolátor. Definuje jedinečný prostor s jednotnou formou a homogenním světlem pro lidi pod nimi. Cítíte se izolovaně od okolí a soustředíte se na stůl a komunikaci. Dřevěná struktura tohoto svítidla také dodává teplý a přirozený efekt a představuje ekologickou stránku technologie LED.

Název projektu : Roof, Jméno designérů : Hafize Beysimoglu, Jméno klienta : Derinled.

Roof Osvětlení

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.