Designový Časopis
Designový Časopis
Hodiny

Zeitgeist

Hodiny Hodiny se odrážejí zeitgeist, který je spojován s inteligentními, technologickými a odolnými materiály. High-tech tvář produktu je představována polohrudým karbonovým tělem a zobrazením času (lehké díry). Uhlík nahrazuje kovovou část jako památku minulosti a zdůrazňuje funkční část hodin. Absence centrální části ukazuje, že inovativní LED indikace nahrazuje klasický hodinový mechanismus. Měkké podsvícení lze nastavit podle oblíbené barvy majitele a světelný senzor bude sledovat intenzitu osvětlení.

Název projektu : Zeitgeist, Jméno designérů : Dmitry Pogorelov, Jméno klienta : NCC Russia.

Zeitgeist Hodiny

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.