Designový Časopis
Designový Časopis
Nákupní Centrum

Adagio Townplaza

Nákupní Centrum Na základě životního stylu sousedství je design upraven tak, aby co nejlépe sloužil potřebám lidí. Je koncipován jako vyvážené místo pro rodiny, aby si ho mohli užívat všichni. Má hlavní náměstí, kde k většině interakcí dochází během dne v přízemí, druhé patro, které je navrženo pro zdraví, módu a krásu, a 3. patro s barem a restauracemi, které ožijí od 14:00 do půlnoci. Jedním z hlavních aspektů je, že 90% jednotek má přímý pohled z libovolného místa. Parkování je tím také optimalizováno, protože místa obsazená dnem jsou v noci zdarma.

Název projektu : Adagio Townplaza, Jméno designérů : Adagio Townplaza, Jméno klienta : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Nákupní Centrum

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.