Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Bytového Domu

Casa Dova

Design Interiéru Bytového Domu Hraní, které bere téměř jednotlivce, se světlem, které se osvěcuje, ale ne jako referenční body. Inovativní materiály, technologicky dokonalé a dokonale integrované. Přineste jim s sebou mimořádné známky toho, že architektura „Masters“ prošla a která se nyní ocitla a uvedla je do popředí, jejich mládí. Kombinace původní nádhery se znalostí, technikou a utopií emocí, která byla kdysi úžasnou obratností, v překvapivém prostředí „staré“ a jedinečné modernosti.

Název projektu : Casa Dova, Jméno designérů : Alessandro Marchelli, Jméno klienta : Casa DOVA.

Casa Dova Design Interiéru Bytového Domu

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.