Designový Časopis
Designový Časopis
Podlahové Dlaždice

REVICOMFORT

Podlahové Dlaždice REVICOMFORT je odnímatelná a znovu použitelná podlaha. Rychlé a snadné použití. Připraven k použití. Ideální pro přestavbu. V jediném produktu kombinuje technické vlastnosti celotělových porcelánových obkladů, ekonomické výhody časově úsporného zjednodušeného umisťování, snadnou mobilitu a opětovné použití v různých prostorech. REVICOMFORT lze provádět v několika kolekcích Revigrés: různé efekty, barvy a povrchy.

Název projektu : REVICOMFORT, Jméno designérů : Revigres, Jméno klienta : Revigres.

REVICOMFORT Podlahové Dlaždice

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.