Designový Časopis
Designový Časopis
Sloupcová Tabulka

Par 789232

Sloupcová Tabulka Barová tabulka Par 789232 byla inspirována principy organického designu a přírodou, design barové tabulky byl vytvořen parametrickým algoritmem používajícím číslo 789232 jako zárodek pro vytvoření formuláře, proto se návrh nazývá Par 789232. Celkově se jedná o moderní design s jedinečným tvarem a tvarem, vhodný pro komerční i domácí použití.

Název projektu : Par 789232, Jméno designérů : Ivan Mickewicz, Jméno klienta : Ivan Mickewicz.

Par 789232 Sloupcová Tabulka

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.