Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl, Židle, Svítidlo

Ayers

Stůl, Židle, Svítidlo Tvar a jednota předmětu ve spojení s inovativním použitím materiálů ve výrobě jako korek a „corkbalt“ jsou jedinečné faktory, které odlišují tento kus od ostatních. Každá židle je vyřezávána na vysoce technologickém CNC stroji z jediného bloku korku. Stejná metoda se použije na základnu tabulky. Stolní deska a kampanula svítidla jsou vyrobeny z „korku“ (inovativního materiálu, který kombinuje čedičové vlákno s korkem), což dává kusům lehkost. Lampa používá ve svém osvětlovacím systému technologii LED.

Název projektu : Ayers , Jméno designérů : Albertina Oliveira, Jméno klienta : Albertina Oliveira.

Ayers  Stůl, Židle, Svítidlo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.