Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářský Stůl

Divax

Kancelářský Stůl Divax je nový kancelářský stůl, který navrhl Sahar Bakhtiari Rad a vytvořil Amirhossein Javadian, se zvláštním a jedinečným designem. Od ostatních typů psacích stolů se liší, protože vytváří nové pracoviště, které přitahuje zaměstnance a zvyšuje důvěru podniků. Malá recepce je pouto mezi zaměstnancem a zákazníky. Zaměstnanci mohou položit na stůl některé rostliny, aby zvýšili obsah kyslíku na pracovišti a snížili znečištění.

Název projektu : Divax, Jméno designérů : Sahar, Jméno klienta : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax Kancelářský Stůl

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.