Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

La Chaise Impossible

Židle Atraktivní čistý design. "The Impossible Chair" stojí pouze ve dvou nohách. Je to lehký; 5 až 10 kg. Přesto je silný na podporu až 120 kg. Výroba je jednoduchá, krásná, robustní, věčná, nerezová, bez šroubů a hřebíků. Je to modulární pro několik pozic a různých použití, umělecké dílo, skály, je to zábavné, zcela recyklovatelné a ekologicky šetrné, vyrobené z masivního dřeva a hliníkových trubek, které vydrží navždy. (Konstrukce může být vyrobena z různých materiálů, jako jsou plasty, kovy nebo beton pro veřejná místa. Sedadlo v textilu nebo kůži)

Název projektu : La Chaise Impossible, Jméno designérů : Enrique Rodríguez "LeThermidor", Jméno klienta : LeThermidor.

La Chaise Impossible Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.