Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Umění

Scarlet Ibis

Vizuální Umění Projekt je sledem digitálních obrazů Scarlet Ibis a jeho přirozeného prostředí, se zvláštním důrazem na barvu a jejich zářivý odstín, který roste s růstem ptáka. Práce se vyvíjí mezi přírodním prostředím kombinujícím skutečné a imaginární prvky, které poskytují jedinečné vlastnosti. Šarlatový ibis je původem z Jižní Ameriky, žijící na pobřeží a močálech severní Venezuely, a zářivá červená barva představuje pro diváka vizuální podívanou. Cílem tohoto návrhu je zdůraznit půvabný let šarlatového ibisu a zářivé barvy tropické fauny.

Název projektu : Scarlet Ibis, Jméno designérů : Gabriela Delgado, Jméno klienta : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis Vizuální Umění

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.