Designový Časopis
Designový Časopis
Downlight Lampa

Sky

Downlight Lampa Svítidlo, které se zdá být plovoucí. Několik centimetrů pod stropem byl nainstalován tenký a lehký disk. Toto je designový koncept, který společnost Sky dosáhla. Obloha vytváří vizuální efekt, díky kterému se zdá, že svítidlo je zavěšeno ve vzdálenosti 5 cm od stropu, což dodává tomuto světlu osobní a odlišný styl. Sky je díky svému vysokému výkonu vhodný pro osvětlení z vysokých stropů. Jeho čistý a čistý design však umožňuje, aby byl považován za skvělou volbu pro osvětlení jakéhokoli druhu interiéru, který chce přenést minimální dotek. Konečně, design a výkon, společně.

Název projektu : Sky, Jméno designérů : Rubén Saldaña Acle, Jméno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Sky Downlight Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.