Designový Časopis
Designový Časopis
Zapuštěné Osvětlení

Drop

Zapuštěné Osvětlení Drop je svítidlo navržené pro minimalistickou estetiku a klidnou atmosféru. Jeho inspirací bylo přirozené světlo, chlad, světlíky, klid a vyrovnanost. Bezproblémová fúze mezi funkčností a krásou, dokonalá harmonie dosažená stropem a osvětlením. Drop byl navržen spíše jako sklon než narušení, aby podpořil design interiéru, který plyne přirozeně, minimalisticky a útulně. Naším cílem bylo získat estetické trendy a proměnit je v konstrukční hodnoty tak, aby se vztahovaly na toto nové svítidlo. Elegance a výkon, dokonale sjednocené.

Název projektu : Drop, Jméno designérů : Rubén Saldaña Acle, Jméno klienta : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Drop Zapuštěné Osvětlení

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.