Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Papillon

Konferenční Stolek Papillon je sochařský, ale funkční konferenční stolek, který řeší využití a ukládání tabulek a rozvržení knih a časopisů jednoduchým a elegantním způsobem. Jediný plochý prvek je spojen do prostorové struktury, aby byl volně umístěn pod skleněnou deskou, a tak poskytuje nakloněný úložný prostor, který vždy uvádí svůj obsah do volného pořadí. Zatímco jsou prázdné, podpůrné prvky evokují listy a otevřené knihy v náhodné harmonii, která jemně mutuje pouze čtením hmoty hromadící se uvnitř.

Název projektu : Papillon, Jméno designérů : Oliver Bals, Jméno klienta : bcndsn.

Papillon Konferenční Stolek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.