Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Světlo v bublině je moderní žárovka na památku starého Edisonova žárovkového vlákna. Jedná se o ledový zdroj vedený uvnitř plexiskla, řezaného laserem ve tvaru žárovky. Žárovka je průhledná, ale když zapnete světlo, můžete vidět vlákno a tvar žárovky. Může být použit jako závěsné světlo nebo při výměně tradiční žárovky.

Název projektu : the Light in the Bubble, Jméno designérů : Andrea Ciappesoni, Jméno klienta : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.