Designový Časopis
Designový Časopis
Katalog Grafického Umění

Grafika ASP Krakow

Katalog Grafického Umění Album Jubilee slaví 45. výročí Fakulty grafických umění na Akademii výtvarných umění v Krakově. Vyznačuje se širokým spektrem hlavních rysů školy: umělecká díla učitelů a studentů, archivní fotografie, časové osy zaměstnání učitelů, mapy s budovami akademie, index absolventů. Vlastnosti: 3 různé části; 5 obalů složených na polovinu jako tradiční aktovky z kartonových tisků; barevné a reliéfní tituly na obálkách evokujících matrici pro tisk kovů; navržené úmyslné chyby tisku; šitá lepená vazba s viditelnou páteří zakrytou břišní páskou.

Název projektu : Grafika ASP Krakow, Jméno designérů : Aleksandra Toborowicz, Jméno klienta : Faculty of Graphic Arts at the Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow.

Grafika ASP Krakow Katalog Grafického Umění

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.