Designový Časopis
Designový Časopis
Složený Hudební Nástroj

Celloridoo

Složený Hudební Nástroj Celloridoo je nový hudební nástroj, který se skládá z smyčcového smyčcového nástroje jako je Cello a Didgeridoo, australského jednoduchého dechového nástroje. Celloridoo jako chordofon, který hraje luk, je naladěn na pětiny, počínaje A3, poté D3, G2 a poté C2 jako nejnižší řetězec. Druhá část nástroje jako aerofon je nastavena na klávesu C, která je vhodná pro mnoho druhů hudby. Tato role se hraje s neustále vibrujícími rty, aby se vytvořil dron, zatímco se používá speciální technika dýchání zvaná kruhové dýchání.

Název projektu : Celloridoo, Jméno designérů : Aidin Ardjomandi, Jméno klienta : Aylin Design.

Celloridoo Složený Hudební Nástroj

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.