Designový Časopis
Designový Časopis
Katalog

Classical Raya

Katalog Jedna věc o Hari Raya - je to, že nadčasové Raya písně z dávných dob zůstávají dodnes blízké lidským srdcím. Jaký lepší způsob, jak to všechno udělat, než s tématem 'Klasická Raya'? Abychom zdůraznili podstatu tohoto tématu, je katalog dárkových dárků navržen tak, aby připomínal starý vinylový záznam. Naším cílem bylo: 1. Vytvořit spíše speciální design než stránky složené z produktových vizuálů a jejich příslušných cen. 2. Vytvořte úroveň uznání pro klasickou hudbu a tradiční umění. 3. Vyvolat ducha Hari Raya.

Název projektu : Classical Raya, Jméno designérů : Vincent Teoh Boon Seang, Jméno klienta : Giftseries Sdn. Bhd..

Classical Raya Katalog

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.