Designový Časopis
Designový Časopis
Městské Osvětlení

Herno

Městské Osvětlení Úkolem tohoto projektu je navrhnout městské osvětlení v souladu s teheránským prostředím a přitažlivé pro občany. Toto světlo bylo inspirováno Azadskou věží: hlavním symbolem Teheránu. Tento produkt byl navržen tak, aby osvětloval okolí a lidi s emisemi teplého světla a vytvářel přátelskou atmosféru s různými barvami.

Název projektu : Herno, Jméno designérů : Mohsen Noroozi, Jméno klienta : egg plus.

Herno Městské Osvětlení

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.