Designový Časopis
Designový Časopis
Prsteny

Blessed Child

Prsteny Kroužky blahoslaveného dítěte jsou příslibem lásky: Baby Jamie se mazlí až dovnitř prstenu a svěřuje svůj život do rukou matky. Dítě leží na zádech sáním palce. Je to mentální vize jejího nenarozeného dítěte, které má každá těhotná žena ve své mysli. Prsten symbolizuje bezpodmínečné vzájemné pouto důvěry mezi kojencem a matkou a vzdává hold této důvěře. Baby Sam je na vrcholu světa, bezpečný, zdravý a šťastný. Nositel nosí dítě s hrdostí a představuje se jako sebevědomá matka. Prsten je kapela, která říká: „Věř mi, jsi milovaná!“

Název projektu : Blessed Child, Jméno designérů : Britta Schwalm, Jméno klienta : Blessed Child (Your 'Glueckskind').

Blessed Child Prsteny

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.