Designový Časopis
Designový Časopis
Závěsná Lampa

Golden cuboids

Závěsná Lampa Zlaté kvádry od společnosti Gobo jsou vyrobeny ve spojení harmonie. Polyhédrony, tensegrity a zlatý poměr zaujímají v tomto designu centrální postavení. je klíčem k kráse a jakési konzistenci nalezené u moci zlatých kvádrů. Toto zavěšení příslušenství funguje na kladkovém systému. Může mít mnoho různých forem, které filtrují světelné paprsky, a může proto obléknout místnost ve stínu a čisté a rozmanité linie. Čistota a osvětlení jsou umocněny lehkostí použitých materiálů.

Název projektu : Golden cuboids, Jméno designérů : Nicolas Brevers,, Jméno klienta : Gobo.

Golden cuboids Závěsná Lampa

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.