Designový Časopis
Designový Časopis
Balení Pro Limitovanou Edici Trička

Sneaker Freaker

Balení Pro Limitovanou Edici Trička Inspirován krabicemi na pizzu. Úkolem eskju bylo vytisknout omezené tričko s ilustrací původně vyrobenou pro německý obuvnický časopis Sneaker Freaker. Balíček musel být cenově dostupný, ale chladný, ručně vyrobený a šetrný k životnímu prostředí s osobním pocitem. Koupili si kartony, které jsou k dispozici kdekoli na webu, a navrhli povrch s měnícími se tonálními hodnotami a intenzivní červenou barvou, aby se zvýšila síla loga. Kombinace analogových technik s moderní typografií a ilustrací vede k tomu, jak získat tento jedinečný vzhled.

Název projektu : Sneaker Freaker, Jméno designérů : eskju · Bretz & Jung, Jméno klienta : Sneaker Freaker, Germany.

Sneaker Freaker Balení Pro Limitovanou Edici Trička

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.