Designový Časopis
Designový Časopis
Svíčka

Ardora

Svíčka Ardora vypadá jako obyčejná svíčka, ale ve skutečnosti je velmi speciální. Poté, co se svíčka postupně rozžhavila, jak se svíčka postupně topí, odhaluje zevnitř tvar srdce. Srdce uvnitř svíčky je vyrobeno z tepelně odolné keramiky. Knot se oddělí uvnitř svíčky a prochází přední a zadní částí keramického srdce. Tímto způsobem vosk taje rovnoměrně a odhaluje srdce uvnitř. Svíčka může mít různé vůně, které mohou vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Na první pohled by si lidé mysleli, že se jedná o obvyklou svíčku, ale jak se svíčka roztaví, mohou objevit její zvláštní rys.

Název projektu : Ardora, Jméno designérů : Sebastian Popa, Jméno klienta : Sebastian Popa.

Ardora Svíčka

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.