Designový Časopis
Designový Časopis
Věrnostní Program Kreditní Karty

Education Currency

Věrnostní Program Kreditní Karty Jedná se o věrnostní program pro bankovní značky podporující vydavatelskou banku a partnerskou vzdělávací instituci, který poskytuje odměny ve formě práv na hodiny učení, které se akumulují větším jednotkám, což jsou práva na hodiny kreditů udělená držiteli karty s jeho utrácením kartou. být vykoupen, když se účastní vzdělávacího kurzu v této partnerské vzdělávací instituci. Na oplátku za daná práva na úvěrové hodiny uzavře banka s touto institucí dohodu o výměně mezibankovních poplatků. Cílem projektu je finančně podporovat lidi při dosahování vzdělávacích cílů a vzdělávacího sektoru.

Název projektu : Education Currency, Jméno designérů : Youssef Abdel Zaher, Jméno klienta : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Věrnostní Program Kreditní Karty

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.