Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Stůl

Portable Lap Desk Installation No.1

Multifunkční Stůl Tato přenosná notebooková instalace č. 1 je navržena tak, aby uživatelům poskytla flexibilní, univerzální, soustředěný a uklizený pracovní prostor. Stůl se skládá z extrémně prostorově úsporného řešení pro montáž na zeď a lze jej uložit rovně proti zdi. Bambusový stůl je odnímatelný z nástěnné konzoly, což uživateli umožňuje používat jej jako laptopy na různých místech doma. Stůl také sestává z drážky napříč horní částí, kterou lze použít jako stojan pro telefon nebo tablet pro zlepšení uživatelského dojmu z produktu.

Název projektu : Portable Lap Desk Installation No.1, Jméno designérů : Liyang Liu, Jméno klienta : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Multifunkční Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.