Designový Časopis
Designový Časopis
Šátek

Sirin and Alkonost - the Keepers of life

Šátek Původní kompozice tradičních ruských mytologických obrazů Sirin a Alkonost je vytištěna na 100% hedvábných šátcích (serigrafie, 11 barev). Sirin byl obdarován magickými rysy ochranné přírody, krásy, štěstí. Alkonost je Bird of Dawn ovládá vítr a počasí. „Na oceánském moři, na ostrově Buyan, stojí vlhký silný dub.“ Ze dvou ptáků, kteří stavěli své hnízdo v Dubu, začal nový život na Zemi. Strom života se stal symbolem života a , ochrana dvou ptáků, symbol dobrého pocitu pohody a rodinného štěstí.

Název projektu : Sirin and Alkonost - the Keepers of life, Jméno designérů : Ekaterina Ezhova, Jméno klienta : Katja Siegmar.

Sirin and Alkonost - the Keepers of life Šátek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.