Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Tulpi-seat

Židle Tulpi-design je nizozemské designérské studio s nádechem nepředvídatelného, originálního a hravého designu pro vnitřní a venkovní prostředí, s hlavním zaměřením na veřejný design. Marco Manders získal mezinárodní uznání svým sídlem v Tulpi. Poutavé sedadlo Tulpi přidá barvu do jakéhokoli prostředí. Je to ideální kombinace designu, ergonomie a udržitelnosti s velkým zábavným faktorem! Sedadlo Tulpi se automaticky sklopí, když se jeho cestující zvedne, což zaručuje čisté a suché sedadlo pro dalšího uživatele! Díky otočení o 360 stupňů si můžete sedačku Tulpi vybrat podle vlastního výběru!

Název projektu : Tulpi-seat, Jméno designérů : Marco Manders, Jméno klienta : Tulpi BV.

Tulpi-seat Židle

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.