Designový Časopis
Designový Časopis
Klubový Stůl

Strech.me

Klubový Stůl Klubový a konferenční stolek Strech.me je odpovědí na žádost o multifunkční nábytek v moderním domě. Uživatelům se doporučuje vytvářet různé kombinace, které určují jeho aktuální podobu a funkci. Ve zasunutém stavu šetří místo, zatímco vysunutí stolu je možné vlevo a vpravo bez jakékoli kovové části nebo přídavných mechanismů - od 80 do 150 cm. Dva roztažitelné prvky mohou být zcela odstraněny z hlavní struktury a uspořádány tak, aby nezávisle sloužily jako univerzální prostorové prvky: lavice, přídavný stůl, stojan na vázy / noviny nebo noční stolek.

Název projektu : Strech.me, Jméno designérů : Ivana Cvetkovic Lakos, Jméno klienta : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Klubový Stůl

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.