Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

Labyrinth

Komoda Labyrint od ArteNemus je komoda, jejíž architektonický vzhled podtrhuje meandrující stezka její dýhy, připomínající ulice ve městě. Pozoruhodná koncepce a mechanismus zásuvek doplňují její podhodnocený obrys. Kontrastní barvy javorové a černé ebenové dýhy a vysoce kvalitní zpracování podtrhují exkluzivní vzhled Labyrintu.

Název projektu : Labyrinth, Jméno designérů : Eckhard Beger, Jméno klienta : ArteNemus.

Labyrinth Komoda

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.